Brook Preloader

Aktualności

Szkolimy Księgarzy na Warszawskich Targach Książki

Szkolimy Księgarzy na Warszawskich Targach Książki

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla księgarzy podczas Warszawskich Targów Książki.

62% Polaków deklaruje, że w ciągu roku nie przeczytało żadnej książki. Jak dotrzeć do tej grupy? W jaki sposób rozmawiać o książkach z NIEczytelnikami? Pszczelarze, wędkarze, turyści, seniorzy, młodzież, minecraftersi, osoby niewidome i niedowidzące – jak docierać do nowych grup odbiorców, które mogą być potencjalnymi klientami Twojej księgarni? W trakcie pierwszego szkolenia podczas Warszawskich Targów Książki przedstawimy praktyczne narzędzia i wskazówki, które przydadzą się podczas organizowania programu kulturalnego księgarni oraz wdrażania nowego asortymentu. W trakcie spotkania zaprezentujemy także najnowsze trendy w promocji księgarń z Polski i ze świata. Szkolenie poprowadzi Marcin Skrabka (23 maja 2019, godz. 15.00, Warszawskie Targi Książki, PGE Narodowy, sala Londyn B, wstęp wolny – bez rejestracji).

Publikacja posta na Facebooku to zdecydowanie za mało, aby osiągnąć sukces w mediach społecznościowych. Jak budować zasięg w social mediach? Gdzie szukać porad, wskazówek i inspiracji przy tworzeniu treści publikowanych w internecie? Jakich narzędzi używać do bieżącej komunikacji? Czy warto wykorzystać real-time marketing do promocji księgarni? Podczas drugiego szkolenia organizowanego w trakcie WTK opowiemy o najważniejszych zasadach tworzenia kampanii reklamowych na Facebooku. Zaprezentujemy także przegląd najnowszych trendów wykorzystywanych w komunikacji w mediach społecznościowych. Szkolenie poprowadzi Marcin Białecki (24 maja 2019, godz. 14.00, Warszawskie Targi Książki, PGE Narodowy, sala Barcelona, wstęp wolny – bez rejestracji).

Materiały szkoleniowe będą udostępniane od 27 maja na stronie www.szkolimy-ksiegarzy.pl (podstrona “Poradniki”).

Organizacja szkoleń została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.