Brook Preloader

Aktualności

Dziękujemy, że byliście! Za nami dwa szkolenia na Warszawskich Targach Książki

Dziękujemy, że byliście! Za nami dwa szkolenia na Warszawskich Targach Książki

112 osób wzięło udział w dwóch szkoleniach z cyklu Szkolimy-Księgarzy.pl, które zorganizowaliśmy podczas Warszawskich Targów Książki.

W szkoleniach wzięli udział nie tylko księgarze i księgarki, lecz także bibliotekarze i bibliotekarki, promotorzy czytelnictwa oraz animatorzy kultury z wielu regionów Polski. W trakcie dwóch dni szkoleniowych (23 i 24 maja 2019) rozmawialiśmy m.in. o budowaniu relacji z nieczytelnikami, organizowaniu programu kulturalnego księgarni dla różnych grup odbiorców (Z książką wyjdź na ludzi!) oraz prowadzeniu komunikacji z klientami księgarni na Facebooku (Księgarnia 2.0). Więcej informacji o tematyce i harmonogramie wydarzeń w podstronie Szkolenia.

Dziękujemy za aktywny udział w szkoleniach oraz wiele przydatnych uwag na temat specyfiki księgarń prowadzonych przez uczestników wydarzeń – uwzględnimy je podczas przygotowywania programu kolejnych spotkań.

Szkolenia organizowane w trakcie Warszawskich Targów Książki przygotował zespół GoodBooks.pl. Materiały i poradniki ze szkolenia zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom wydarzenia, którzy zarejestrowali się do udziału w projekcie: www.szkolimy-ksiegarzy.pl/rejestracja/

Organizacja szkoleń została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.