Brook Preloader

Aktualności

Social media bądź widoczny! Biblioteka Analiz zaprasza na szkolenie

Social media bądź widoczny! Biblioteka Analiz zaprasza na szkolenie

Biblioteka Analiz zaprasza księgarzy do udziału w szkoleniu, którego celem jest efektywne i trwałe podniesienie kompetencji księgarzy w obszarze promocji księgarni z wykorzystaniem social media. Bezpłatny kurs odbędzie się 6 czerwca 2019 r. w Warszawie.

Planowane szkolenie skupione będzie na efektywnym wykorzystywaniu narzędzi oferowanych przez popularne portale i strategii jak stosować social media przy sprzedaży książek.

W czasie prezentacji uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie tworzyć kampanie, optymalizować budżet oraz odpowiednio targetować grupy odbiorców. W części teoretycznej poruszone zostaną kwestie związane z budowaniem strategii content marketingowej i wykorzystaniem jej w procesie promocji. W części praktycznej każdy użytkownik – w Facebook Ads Manager – stworzy kampanie odpowiadające różnym celom biznesowym.  Nie zabraknie również case study opisujących dobre i złe praktyki komunikacji. Wyjaśnione zostaną również kwestie prawne związane z content curation i oznaczaniem treści reklamowych.

Szkolenie prowadzone będzie w formie praktycznych warsztatów. Zaletą planowanych warsztatów będzie praktyczne podejście do przedstawianych zagadnień, poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym prowadzącego oraz interaktywny charakter zajęć, pozwalający uczestnikom na weryfikację i testowanie swojej wiedzy w sytuacjach symulujących rzeczywistość. Ponadto szkolenie ma stać się platformą wymiany doświadczeń między jego uczestnikami.

Projekt realizowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w szkoleniu jest prowadzenie profilu marki na Facebooku, tworzenie postów oraz użytkowanie menadżera firmy. Rejestracja oraz więcej informacji o szkoleniu: http://rynek-ksiazki.pl/szkolenia/social-media-badz-widoczny-narzedzia-i-metody-zaawansowane/

Organizatorem szkolenia jest Biblioteka Analiz – oficjalny partner projektu Szkolimy-Księgarzy.pl.

Fot. Unsplash.com