Brook Preloader

O projekcie

onas_projekt

Informacje
o projekcie

Kto jest organizatorem projektu?
Organizatorem projektu Szkolimy-Księgarzy.pl jest OSDW Azymut – dystrybutor książek, który od 20 lat współpracuje z polską branżą księgarską. Organizacja bezpłatnych kursów dla księgarzy została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.
Dlaczego to robimy?
OSDW Azymut od 20 lat współpracuje z księgarniami stacjonarnymi w całej Polsce. Zależy nam na dobru księgarń i ich rozwoju – to jeden z najważniejszych fundamentów rynku książki.
Kto może wziąć udział w projekcie?
Projekt jest skierowany do właścicieli i pracowników niesieciowych księgarń stacjonarnych (z wyłączeniem regionalnych mikrosieci księgarskich i niewielkich sieci księgarń specjalistycznych lub naukowych). Udział w projekcie jest bezpłatny. Na większość szkoleń nie jest wymagana także rejestracja.
Dlaczego warto się zarejestrować?
Dzięki rejestracji do udziału w projekcie będziesz na bieżąco informowany/a o szkoleniach, kursach, poradnikach i działaniach promocyjnych skierowanych do księgarń stacjonarnych.
Co odbędzie się w ramach projektu?
Realizacja pierwszej edycji projektu (do końca 2019 roku) przewiduje: organizację szkoleń i spotkań branżowych dla księgarzy, udostępnianie interaktywnych materiałów instruktażowych i wideoporadników, udzielanie indywidualnych porad przez ekspertów oraz promocję księgarń biorących udział w projekcie.
Kto szkoli księgarzy?
Szkolenia, poradniki i opracowania merytoryczne są przygotowywane we współpracy z zespołem ekspertów GoodBooks.pl.
Do kiedy potrwa projekt?
Pierwsza edycja projektu została zaplanowana do końca 2019 roku.
trenerzy

Nasi trenerzy

Szkolenia i materiały merytoryczne są przygotowywane we współpracy z księgarzami, partnerami projektu i zespołem ekspertów GoodBooks.pl.

Organizację każdego szkolenia poprzedza analiza potrzeb – w specjalnej ankiecie księgarze udzielają odpowiedzi na temat oczekiwań związanych ze specyfiką poradników udostępnianych w ramach projektu.